BKnut Strand Jakobsen (t.v.), Audun Løhre, Gausdal Landhandleri AS (midten) og styreleder Jon Karlsen (t.h.).
BKnut Strand Jakobsen (t.v.), Audun Løhre, Gausdal Landhandleri AS (midten) og styreleder Jon Karlsen (t.h.).

Audun Løhre inn som nytt styremedlem i Norsk Byggtjeneste AS

På ekstraordinær generalforsamling til Byggtjeneste tirsdag 24. november ble Audun Løhre (Gausdal Landhandleri AS) valgt inn som nytt styremedlem i selskapet.

Publisert

Løhre erstatter Knut Strand Jakobsen som trer ut etter 6 år som medlem av styret.

– Jeg vil takke Knut for å ha vært en meget aktiv og engasjert bidragsyter med sin solide kunnskap og erfaring til Byggtjeneste i disse årene uttaler styreformann Jon Karlsen i en pressemelding.

– Samtidig vil jeg få ønske Audun velkommen som nytt medlem. Vi ser frem til å nyte godt av hans kompetanse for å bidra til videre vekst og utvikling av selskapet i en stadig mer digitalisert byggenæring, avslutter han.

(Pressemelding)

Norsk Byggtjeneste AS

Norsk Byggtjeneste AS er den største leverandøren av produkt- og kunnskapsbasert informasjon mellom aktører i byggenæringen. Selskapet tilrettelegger for effektiv digital transaksjons- og informasjonsutveksling gjennom hele verdikjeden. De har nærmere 30 ansatte, en omsetning på vel 56 mill. kroner og eies av handel og industri i byggenæringen. For mer informasjon se www.byggtjeneste.no

Powered by Labrador CMS